تبلیغات
جدیدترین سایت های کسب درامد کلیکی با جایزه کارت شارژ - راهنمایی
جدیدترین سایت های کسب درامد کلیکی با جایزه کارت شارژ
کسب درامد با جایزه
asanservice.ir music2pc.ir

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 13 شهریور 1391

راهنمایی: 

اولا : 

فکرنکنیداگه کسی معرفتون باشه ازشمامبلغی کسر میشه وبه اون میدن بلکه خودسایت به عنوان پورسانت مبلغ اندکی برای معرف قرارمیده...

دوما :شما با عضویت در این سایت‌ها و کلیک بر روی تبلیغات این سایت‌ها ترافیک سایت رو بالا می‌برید یا به عبارت بهتر انگیزه شرکت‌های مختلف برای سپردن تبلیغاتشون به این سایت‌های تبلیغاتی. در عوض به ازای هر کلیک شما سایت یه مبلغی رو به شما پرداخت میکنه. البته اگه شما شخص دیگری رو به این سایت‌ها معرفی کنید علاوه بر مبلغی که به ازای معرفی این فرد دریافت می‌کنید به ازای هر کلیک این زیرمجموعه هم مبلغی به حساب شما اضافه میشه. بنابراین شما از سه روش زیر می تونید موجودی حسابتون رو افزایش بدین:

1- کلیک بر روی تبلیغات

2- گرفتن زیرمجموعه

3- کلیک‌های زیر مجموعه

اگه شما نتونین زیرمجموعه پیدا کنید می تونین با استفاده از درآمدی که کلیک‌های خودتون دریافت می‌کنید از خود سایت زیر مجموعه خریداری کنید و با کلیک‌های این زیرمجموعه‌های خریداری شده به سرعت مبلغی که پرداخت کردین رو جبران کنید. حالا تصور کنید که تعداد زیرمجموعه‌های شما زیاد بشه که در این صورت درآمد شما روز به روز به‌صورت تصاعدی افزایش پیدا می‌کنه.

در ضمن اگه باور ندارین که این سایت‌ها پرداخت می‌کنن بهتون یه بخشی در انجمن این سایت‌ها وجود داره به نام اثبات پرداختی‌ها می‌تونین به این بخش مراجعه کنید.
ارسال توسط h1100
آرشیو مطالب
نظر سنجی
این وبلاگ تا چه حد به شما در حوزه درامد زایی کمک می کند ؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
این باکس فقط جنبه تبلیغات داشته و لینک های آن به این وبلاگ ربطی ندارد.
سیستم افزایش آمار هوشمند مجیک